Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Miejski w Śremie
Herb Urząd Miejski w Śremie

Czwartek 24.05.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Sołectwa

JEDNOSTKI POMOCNICZE

Wykaz sołectw
GMINY ŚREM
 63-100 Śrem

Lp

Sołectwo

Sołtys

telefon
stacjonarny

telefon 
komórkowy

email

1

Binkowo

Zenon Golec

Binkowo 2

-

502 588 299

zenon.golec@poczta.fm

2

Borgowo

Grażyna Sutor

Borgowo 17

612832748

669 124 545

Sutor.grazyna@onet.pl

3

Bodzyniewo

Tadeusz Kończak

Bodzyniewo 28

612816808

530 022 506

 

4

Błociszewo

Ewa Baranowska

Błociszewo, ul. Leśna 6

-

660 473 987

utranspb@o2.pl

5

Dalewo

Grzegorz Rypinski

Dalewo 84

612816555

604 224 498

grypinski@interia.eu

6

Dobczyn

Rafał Cieślak

Dobczyn 7/3

61 28 18 507

693 871 253

rafalcieslak@op.pl

7

Dąbrowa

Beata Narożna

ul. Grodzewska 80

 

501 589 541

beata.narożna@wp.pl

8

Gaj

Patryk Leki

Gaj 8

-

726 443 489

patrykleki@gmail.com

9

Góra

Dariusz Skrzypczak

Góra 21/1

612836129

661 100 814

 

10

Grodzewo

Paweł Sędziak

Grodzewo, ul. Spacerowa 24/2 

-

604 651 776

monikasedziak@tlen.pl

11

Grzymysław

Danuta Dudek

Grzymysław 18 A

-

724 339 570

danuta.dudek1970@op.pl

12

Kadzewo

Michał Jankowski

Kadzewo 21

-

692 543 089

michal.jankowski@srem.com.pl

13

Kaleje

Maciej Orwat

Kaleje 27

-

509 066 514

mac-orw@wp.pl

14

Krzyżanowo

Jacek Michalski

Krzyżanowo 66/8

-

604 254 932

soltys.krzyzanowo@wp.pl

15

Kawcze

Bogdan Borczyński

Kawcze 27

 

691 190 743

 

16

Luciny

Zbigniew Maćkowiak

Luciny ul. Wspólna 49

612828218

667 116 502

zbychu1074@wp.pl

17

Łęg

Monika Dzikowska

Łęg 2/2

-

721 385 165

monikadzikowska76@wp.pl

18

Marianowo

Marcin Kamiński

Marianowo 6

612812216

880 457 431

marianowokaminski@interia.eu

19

Mechlin

Stanisław Ratajczak

Mechlin, ul. Nowe Osiedle 45

612828310

500 070 259

stanislaw.mechlin@gmail.com

20

Mórka

Roman Hojak

Mórka, ul. Śremska 27

-

663 764 759

roman.hojak@urzad.srem.pl

21

Nochowo

Bogusław Klaczyk

Nochowo, ul. Śremska 3

-

726 266 153

alest@poczta.fm

22

Niesłabin

Alina Wiśniewska

Niesłabin, ul. Łąkowa 6

612828381

-

gregorwis@interia.pl

23

Olsza - Bystrzek

Michał Nowak

Olsza 15

-

510 111 951

michu8904@wp.pl

24

Ostrowo

Marian Klemm

Ostrowo 17

612833810

-

marian.klemm@onet.pl

25

Orkowo

Tomasz Kosicki

Orkowo 5

612828397

667 292 560

tomaszkosicki@op.pl

26

Pełczyn

Barbara Rogacka

Pełczyn 6

-

721 151 775

rogacka.barbara@o2.pl

27

Pysząca

Artur Śniegocki

Pysząca, ul. Podgórna 5

-

500 257 147

sniegockiartur@wp.pl

28

Psarskie

Łukasz Brzeziński

Psarskie, ul. Zachodnia 24

-

507 698 133

lukasz.brzez@o2.pl

29

Sosnowiec

Marek Jankowiak

Sosnowiec, ul. Kasztanowa 15

-

661 271 630

marek.jankowiak1957@wp.pl

30

Szymanowo

Tadeusz Marciniak

Szymanowo, ul. Jeziorna 8

612812012

888 546 311

tadeuszmarciniak@o2.pl

31

Wirginowo

Jerzy Skrzypczak

Wirginowo 13

612816981

602 738 971

j.skrzypczak63@gmail.com

32

Wyrzeka

Andrzej Wysocki

Wyrzeka, ul. Szkolna 12

-

668 525 469

radawyrzeka@o2.pl

33

Zbrudzewo

Nina Stępa

Zbrudzewo, ul. Śremska 55

612830856

604 732 199

nina12321@o2.pl

 

 
Wytworzył:
Adrian Wartecki
(2018-03-23)
Udostępnił:
Dorota Tomyślak
(2005-09-20 08:44:56)
Ostatnio zmodyfikował:
Adrian Wartecki
(2018-04-05 14:06:32)
 
 
ilość odwiedzin: 5138819

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X